استفاده کردن حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

استفاده کردن: حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

گت بلاگز اجتماعی اعطای کمک هزینه تأمین جهیزیه به خانواده‌های نیازمند شمیرانات

مدیر کمیته امداد شهرستان شمیرانات گفت: اعطای کمک هزینه ازدواج در قالب تأمین جهیزیه جهت دختران تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان شمیرانات انجام شد.

اعطای کمک هزینه تأمین جهیزیه به خانواده‌های نیازمند شمیرانات

حسین خجسته فاضل مدیر کمیته امداد شهرستان شمیرانات در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاونگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: از جمله اهداف کمیته امداد، ترویج ازدواج ساده در جامعه است تا جوانان به شکل راحت تری زندگی یکسان خود را شروع کنند و با پرسشها کمتری رو به رو شوند که در این راستا کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی فعالیت های گسترده ای را به منظور تسهیل در امر ازدواج جهت مددجویان تحت حمایت انجام داده است.
وی ادامه داد: در سال ۹۵ تعداد ۲۱ نفر از فرزندان خانواده های تحت حمایت کمیته امداد با کمک خیران زندگی یکسان خود را شروع کرده اند و ۷۱۰ میلیون ریال جهت کمک هزینه ازدواج به نوعروسان، هدیه ازدواج پسران و همچنین کمک به ازدواج مجدد بانوان تحت حمایت پرداخت شد.

عبارات مهم : زندگی

خجسته فاضل با بیان اینکه گذراندن دوره های آموزشی با عنوان مهارت های زندگی و آشنایی با سبک زندگی دینی با حضور اساتید دانشگاه، حوزه علمیه و مشاوران خانواده جهت نوعروسان تحت حمایت انجام می شود، افزود: ۱۸ مورد از اقلام مورد نیاز زندگی از جمله، فرش، یخچال، اجاق گاز، ماشین لباس شویی، اتو، جاروبرقی، تلویزیون، سرویس چینی و غیره طی تعامل و همکاری با سپاه پاسداران لواسانات تهیه و در بین نوعروسان مشمول طرح اکرام رودبار قصران و لواسانات توزیع شد.
مدیر کمیته امداد شهرستان شمیرانات با اشاره به توزیع ۵۰ سبد حمایتی میان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد رودبارقصران به ارزش ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به مناسبت سال جدید، بیان کرد: امیدواریم با همکاری و همکاری خیران بتوان زمینه ازدواج جوانان و پیگیری زیاد به مددجویان تحت حمایت را زیاد فراهم کنیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | همکاری | ازدواج | خانواده | کمیته امداد | ازدواج آسان | اقلام مورد نیاز زندگی | تأمین جهیزیه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog