استفاده کردن حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

استفاده کردن: حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بقایی حرف چه‌کسی را گوش می‌کند؟

آیا واقعا احمدی نژاد خواستار شکستن اعتصاب غذای او شده است و این بقایی است که به سخن مرشد خود گوش نمی کند، یا آن طور که بعضی اصولگرایان معتقدند «برای احمدی نژاد

بقایی حرف چه‌کسی را گوش می‌کند؟

بقایی حرف چه کسی را گوش می کند؟

عبارات مهم : ایران

آیا واقعا احمدی نژاد خواستار شکستن اعتصاب غذای او شده است و این بقایی است که به سخن مرشد خود گوش نمی کند، یا آن طور که بعضی اصولگرایان معتقدند «برای احمدی نژاد، بقایی خوب بقایی مرده است!»؟

بقایی حرف چه‌کسی را گوش می‌کند؟

وکیل حمید بقایی روز گذشته به دولت بهار گفته موكلش به حرف احمدي نژاد نیز گوش نمي كند. كانال دولت بهار به نقل از مهران عبدالله پور نوشته: «آقای دکتر احمدی نژاد چندین بار از بنده درخواست کردند در گفت و گوی تلفنی با آقای بقایی، درخواست ایشان جهت ترک اعتصاب غذا را به موکلم انتقال دهم؛ با این وجود، آقای بقایی به بنده تأکید کرده است روی تصمیم خود بسیار مصر است و این تنها موردی است که با عرض پوزش، به حرف دکتر احمدی نژاد گوش نخواهد کرد». او در ادامه گفته: آقای بقایی در تماس تلفنی، به بنده تأکید کرد به اطلاع عموم برسانم که دکتر احمدی نژاد هرگز به او هیچ توصیه ای جهت اعتصاب غذا نکرده است.

٢٢ اسفند سال ٩٦ بود که دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد: «پس از تأیید حکم دادگاه بدوی حمید بقایی در دادگاه تجدیدنظر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و قطعیت آن و همچنین ابلاغ حکم صادره، مأموران پلیس نسبت به دستگیری و معرفی محکوم علیه جهت اجرای حکم صادره ازجمله ١٥ سال حبس و ٤٣ میلیارد تومان جزای نقدی اقدام کردند و به زندان معرفی شد». كمتر از دو هفته بعد، در نخستين روزهاي فروردين ٩٧، خبري مبني بر اعتصاب غذاي حميد بقایي در زندان منتشر شد.

آیا واقعا احمدی نژاد خواستار شکستن اعتصاب غذای او شده است و این بقایی است که به سخن مرشد خود گوش نمی کند، یا آن طور که بعضی اصولگرایان معتقدند «برای احمدی نژاد

وكيلش همان وقت گفته بود او ترساندن کرده است تنها در صورت اعطای مرخصی و برگزاری دادگاه علنی از این اعتصاب دست می کشد. به گزارش ایسنا، مهران عبدالله پور، وکیل حمید بقایی، در این زمینه مدعی شده است بود: «دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران ذیل درخواست او نوشته بقایی باید در زندان بماند و خودکشی در اسلام حرام است». خبرگزاری فارس روز ۱۱ فروردین به نقل از یک «منبع مطلع» نوشت: «بقایی طی دیروز و امروز غذای مفصلی خورده و ادامه اعتصاب غذای وی کذب محض است و حتی صبحگاه امروز در زندان با زندانیان بگو و بخند داشته است»؛ ولی سایت و كانال تلگرامي دولت بهار نوشت: حمید بقایی در تماسي، شکستن اعتصاب غذای خود در زندان را تکذیب کرده و گفته که از نظر معنوی در شرایط «بسیار خوبی» به سر می برد و قصد «خودکشی» هم ندارد.

همسر حمید بقایی نیز با اشاره به آخرين ملاقاتش با بقايي، به دولت بهار گفته بود: «آقای حمید بقایی در این دیدار ضمن تأکید بر استمرار اعتصاب غذای کامل و خودداری از نوشیدن آب، شرط آخر دادن به این تصمیم را اعاده دادرسی در دادگاه علنی و ترخیص از زندان اعلام کرد و گفت تحت هیچ شرایطی خودکشی نخواهد کرد. او ضمن ادای احترام به مقام شهدای والامقام، با اصرار بر اعتصاب غذای خشک وصیت کرده است پیکرش در کنار شهدای ٣٠تیر (قهرمانان مبارزه با استعمار رژیم سلطنتی انگلستان) به خاک سپرده شود». شايد از همين رو بود كه برخي اصولگرايان نوشتند احمدي نژاد دنبال شهيدسازي از بقايي هست. محمدحسن قدیری ابیانه، سفیر اسبق کشور عزیزمان ایران در مکزیک و ایتالیا، در یادداشتی با عنوان «برای این احمدی نژاد، بقایی خوب یک بقایی مرده است!»،

در کانال تلگرامی خود نوشت: «جسد بی جان بقایی، زیاد از بقایی زنده ولی رسوا و بی آبرو، به درد معرکه گیری های احمدی نژاد می خورد. بقایی گفته است اگر احمدی نژاد بگوید بمیر، بدون سؤال خواهد مرد. اکنون بقایی ظاهرا در تلاش جهت خودکشی هست؛ ولی یقین دارم چشمان مضطربش به دهان احمدی نژاد است که آیا از تصمیمش مبنی بر وادارکردن بقایی به خودکشی منصرف خواهد شد و به او اجازه زنده ماندن خواهد داد یا اینکه نه، انتظار دارد بقایی این بازی جاهلانه را تا آخر به آخر برساند».

بقایی حرف چه‌کسی را گوش می‌کند؟

شرق

واژه های کلیدی: ایران | زندان | اعتصاب | خودکشی | دادگاه | زندانی | احمدی نژاد | حمید بقایی | احمدی نژاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog