استفاده کردن حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

استفاده کردن: حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه چهارشنبه آخرین مهلت نام‌نویسی ، ثبت‌نام بیش از ۱۰۶ هزار داوطلب آزمون ارشد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۱۰۶هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه وقت دارند ج

چهارشنبه آخرین مهلت نام‌نویسی ، ثبت‌نام بیش از ۱۰۶ هزار داوطلب آزمون ارشد

عضویت بیش از ۱۰۶ هزار داوطلب آزمون ارشد/چهارشنبه آخرین مهلت نام نویسی

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۱۰۶هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه وقت دارند جهت شرکت در این آزمون عضویت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: عضویت جهت شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد جهت پذیرش دانشجو در ۶ گروه آموزشی و ۱۴۰ کد رشته امتحانی و همچنین بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور از بعد از ظهر پنجشنبه ۱۶ آذر ماه از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org شروع شد و روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه آخر می پذیرد.

چهارشنبه آخرین مهلت نام‌نویسی ، ثبت‌نام بیش از ۱۰۶ هزار داوطلب آزمون ارشد

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت ۸ صبحگاه امروز دوشنبه ۲۰ آذر ماه تعداد ۱۰۶ هزار و ۶۱۶نفر جهت شرکت در دوره های آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ عضویت کردند و به کلیه داوطلبان علاقه مند توصیه می شود در مهلت باقی مانده نسبت به عضویت جهت شرکت در آزمون اقدام کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: کلیه داوطلبان متقاضی عضویت در آزمون فوق ضرورت دارد قبل از عضویت شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای عضویت را مطالعه کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از عضویت بیش از ۱۰۶هزار داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه وقت دارند ج

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: براساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون فوق در روزهای پنجشنبه ششم و جمعه هفتم اردیبهشت ۹۷ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.

دکتر توکلی در آخر تاکید کرد: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه بر روی سایت شرکت سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد و لذا داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه ۹۷ وقت دارند پرینت کارت خود را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | آموزشی | دانشگاه | اردیبهشت | داوطلبان | حسین توکلی | روز چهارشنبه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog