استفاده کردن حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

استفاده کردن: حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

گت بلاگز انتخابات ایجاد 200 هزار شغل در پایتخت کشور عزیزمان ایران جزء برنامه ماست ، دلیل عدم حضور رضازاده در لیست خدمت

رئیس ستاد انتخابات لیست خدمت گفت: رضازاده به علت طولانی شدن فرآیند رد صلاحیت ها در لیست خدمت حضور ندارد درست زمانی که ما لیست خدمت را بستیم تایید صلاحیت وی

ایجاد 200 هزار شغل در پایتخت کشور عزیزمان ایران جزء برنامه ماست ، دلیل عدم حضور رضازاده در لیست خدمت

“پرویز سروری” دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار گروه انتخابات گروه تحریریه سایت جوان، اطراف برنامه های لیست خدمت جهت شورای پنجم، اظهار داشت: پایتخت کشور عزیزمان ایران جزء کلان شهرهای بزرگ دنیاست و نمی توانیم ظرفیتش را صرفا در روز خلاصه کنیم.
رئیس ستاد انتخابات لیست خدمت ادامه داد: تراکم جمعیت، ترافیک و آلودگی هوا پرسشها زیادی را جهت مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد کرده است و شاغل بودن آنان موجب شده است تا جهت انجام بعضی کارها یا مراجعه به مراکزی که در روز باز هستند تا حدی دچار مسئله شوند.
وی تصریح کرد: اگر بتوانیم قسمت های مورد نیاز مردم را از نظر تفریحی و بوستان ها فعال کنیم چیزی حدود 150 تا 200 هزار شغل ایجاد می شود که میتواند در جهت برطرف بیکاری موثر باشد.
سروری تصریح کرد: زمانی که شب های پایتخت کشور عزیزمان ایران بیدار و دارای حیات باشد مسلما پرسشها امنیتی نیز به صورت جدی تر در آن رعایت می شود هنگامی که مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران بتوانند بخشی از کارهای خود را در طول شب پیگیری و انجام دهند از ترافیک و آلودگی روز کاسته خواهد شد تمامی این موارد در دستور کار لیست خدمت واقع شده است است و در صورت اقبال مردم این کارها را با اولویت انجام می دهیم.
رئیس ستاد انتخابات لیست خدمت در مورد عدم حضور حسین رضازاده در لیست مذکور، گفت: رضازاده یکی از قهرمانان بزرگ ماست و افتخار میکنیم در لیستمان حضور داشته باشد ولی متاسفانه در بحث تایید صلاحیت ها بداخلاقی هایی صورت گرفت و با مسئله جدی مواجه شدیم.
وی تصریح کرد: رضازاده به علت طولانی شدن فرآیند رد صلاحیت ها در لیست خدمت حضور ندارد درست زمانی که ما لیست خدمت را بستیم تایید صلاحیت وی را اعلام کردند.
سروری خاطر نشان کرد: ما تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم رضازاده را در لیست داشته باشیم ولی انجام این کار بستن لیست را به تعویق می انداخت و باید چند روز دیگر جلسات شورای راهبردی را برگزار می کردیم جهت وی که قهرمان با اخلاق کشورمان است آرزوی موفقیت می کنیم.
انتهای پیام/

عبارات مهم : ایران

واژه های کلیدی: ایران | انتخابات | رد صلاحیت | ستاد انتخابات | ستاد انتخابات لیست خدمت | عدم حضور رضازاده در لیست خدمت | 200 هزار شغل | کلان شهرهای دنیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog