استفاده کردن حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

استفاده کردن: حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

گت بلاگز فضای مجازی اپل و در اختیار گرفتن بخشی از سهام کسب و کار تراشه حافظه شرکت توشیبا

خبرها حاکی از تصمیم اپل جهت در اختیار گرفتن بخش قابل توجهی از سهام کسب و کار تراشه حافظه شرکت توشیبا هست. البته گفته می‌شود که احتمالاً دولت ژاپن با عقد این

اپل و در اختیار گرفتن بخشی از سهام کسب و کار تراشه حافظه شرکت توشیبا

به روایت گروه خبری حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛; اخیراً شرکت اپل با شرکت توشیبا ارتباطاتی برقرار کرده و خواستار عقد قرارداد با شرکت مذکور شده است هست. اپل قصد دارد که طی این قرارداد، بخش قابل توجهی از سهام کسب و کار حافظه کامپیوتر شرکت توشیبا را خریداری نماید.
البته گزارشاتی که از منابع مختلف، در اختیار افراد قرار می گیرد، حاکی از مخالفت احتمالی دولت ژاپن با این قرارداد است.

عبارات مهم : حافظه

نخستین روز از ماه آوریل بود که شنیده شد چندین شرکت متفاوت به خرید کسب و کار تراشه حافظه توشیبا علاقه مند شده است اند. حالا به نظر می رسد که دو شرکت اپل و فاکسکان تصمیم گرفته اند با پیوستن به یکدیگر، رقم پیشنهادی نهایی خود را زیاد کردن دهند. البته این دو کمپانی، چندان با یکدیگر غریبه نبوده و جهت سالیان متمادی با یکدیگر همکاری داشته اند.

اکنون اپل آماده می شود که با یک سرمایه گذاری چندین میلیارد دلاری، چند ده درصد از سهام توشیبا مموری را در اختیار بگیرد. البته اپل تمام این کارها را با همکاری فاکسکان تکنولوژی انجام خواهد داد.
شایان ذکر است که فاکسکان، سازنده آیفون است و توشیبا نیز یکی از عرضه کنندگان مهم قطعات جهت آیفون می باشد.

کسب و کار تراشه حافظه، یکی از پرسودترین کسب و کارهای توشیباست ولی جهت کسب یک مبلغ چندین میلیارد دلاری، به فروش گذاشته شده است است.
افزایش هزینه ها و تأخیر در تحویل پروژه ها در ایالت های کارولینای جنوبی و جورجیا، میلیاردها دلار حساب جهت این شرکت، به بار آورده و با وجود این خسارت ها، این شرکت در معرض خطر سقوط قرار گرفته است.

در حال حاضر دولت ژاپن از انتقال چنین تکنولوژی حساسی به شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی دلواپس شده است هست. گفته می شود دولت ژاپن این نگرانی را به شرکت توشیبا اعلام کرده است و به همین جهت از توشیبا خواسته است که بخش کوچکی از سهام این کسب و کار را جهت خود نگه دارد تا این نگرانی ها برطرف گردند.
منبع: ایتنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: حافظه | قرارداد | اپل | توشیبا | تراشه چیست |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog