استفاده کردن حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

استفاده کردن: حافظه قرارداد اپل توشیبا تراشه چیست

گت بلاگز مرکزی اعزام4 هزار زیارت اولی از استان مرکزی به مشهد مقدس

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی از اعزام4 هزار زیارت اولی از استان مرکزی به مشهد مقدس خبرداد.

اعزام4 هزار زیارت اولی از استان مرکزی به مشهد مقدس

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛محمد حسن آصفری سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی گفت: از ابتدای شروع فعالیت دفتر نمایندگی استان مرکزی تاکنون،که حدود 6 ماه می شود بیش از 4 هزار زائر زیارت اولی مشمول بر بیماران صعب العلاج، معلولان، ایتام، محرومان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، مردم نیازمند حاشیه شهر و روستاهای محروم این استان به پابوسی ثامن الحجج(ع) مشرف شده است اند.

عبارات مهم : مرکزی
آصفری با اشاره به اینکه این زائران به باعث مضیقه مالی تاکنون به مشهد مقدس سفر نکرده اند افزود: در این طرح که با همکاری کمیته امداد، بسیج مستضعفان، شرکت بهزیستی و خیریه های معتبر انجام می شود، آستان قدس رضوی شرایط سفر رایگان و تشرف ساده نیازمندان به بارگاه نورانی حضرت رضا(ع) را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه محرومیت های درمانی و بهداشتی زیادی در مناطق روستایی استان مرکزی و در میان حاشیه نشین های شهر اراک وجود دارد، اضافه کرد: خادمیاران سلامت رضوی تاکنون با تشکیل چندین اردوی جهادی، در مناطق محروم این استان حضور یافته و به ویزیت رایگان بیماران نیازمندان پرداخته اند.

سرپرست نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی خاطر نشان کرد : نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی با کمک و همراهی خیران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز 96 یک هزار و 700 بسته غذایی از مایحتاج مورد نیاز خانوارها همچون گوشت، برنج، روغن، انواع حبوبات، تن ماهی و ودیگرمایحتاج را تهیه و در اختیار خانواده های نیازمند قرار داده است.

وی با اشاره به طرح خادمیاران رضوی در استان مرکزی، گفت: تاکنون بیش از 260 نفر از مردم این استان با مراجعه به سایت آستان قدس رضوی در طرح خادمیاران رضوی عضویت کرده اند و این نمایندگی تاکنون دوره های توجیهی و آموزشی را جهت این خادمیاران برگزار کرده است.

انتهای پیام/ج

واژه های کلیدی: مرکزی | کمیته امداد | اعزام مشهد اولی ها | اعزام زیارت اولی ها | مشهد اولی های استان مرکزی | زیارت اولی های استان مرکزی | 4هزارزیارت اولی استان مرکزی | مرکز اراک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog